19 Mart 2019 Salı
  İstanbul11 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  AKPDE HÜSEYİN ÇELİK KÜSTÜ GİTTİ
  19 Eylül 2014 Cuma 11:30

  AKP'DE HÜSEYİN ÇELİK KÜSTÜ GİTTİ

  Başbakan Davutoğlu tarafından görevden alınan AKP'nin deneyimli isimlerinden Hüseyin Çelik küstü gitti. Haymana'da çiftliğine yerleşen Çelik, kendisini ziyarete gelenlere de küskünlüğünü gizlemedi. Çelik'in evi küskünlerin yeni adresi oldu.

  Başbakan Davutoğlu tarafından görevden alınan AKP'nin deneyimli isimlerinden Hüseyin Çelik küstü gitti. Haymana'da çiftliğine yerleşen Çelik, kendisini ziyarete gelenlere de küskünlüğünü gizlemedi. Çelik'in evi küskünlerin yeni adresi oldu.

  Basını yönlendirmesiyle tanınan AKP’nin Medyadan Sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ankara’ya küstü.

  Haymana’da çiftlik evine yerleşen Çelik, küskünlerin de yeni adresi oldu. Kendisini ziyaret edenlere “Bir süre bekleyeceğim” diyen Çelik’i, Star ve Yenişafak’tan iki yazar da ziyaret etti.

  ANKARA'YA KÜSTÜ

  Türk medya sektörünün son beş yılına damgasını vuran ve medya kulislerinde “örtülü medya patronu” olarak anılan AKP’nin medyadan sorumlu eski Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ankara’ya küstü.

  GÖREVDEN ALININCA O ÇİFTLİĞE GİTTİ

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, AKP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden almasının ardından izini kaybettiren Hüseyin Çelik’in, Ankara’nın Haymana İlçesi’ne yaptırdığı çiftlik evine sığındığı ortaya çıktı.

  Çelik’in, siyasetçi ve gazetecileri de çiftlik evinde kabul ettiği, kendisi ile görüşen gazetecilere ise yeni yol haritası için bir süre bekleyeceğini söylediği öğrenildi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Köşk’e çıkması, Başbakanlık ve AKP Genel Bakanı koltuğuna da Ahmet Davutoğlu’nun oturması, AKP’nin medya patronu olarak anılan “Hüseyin Çelik”e ağır darbe vurdu.

  KOLTUK GİTTİ İLGİ BİTTİ

  Çelik, Başbakan Davutoğlu’nun talebi üzerine, medyadan sorumlu AKP Genel Başkanlığı koltuğunu Beşir Atalay’a devretti. Devir törenin ardından kayıplara karışan Çelik’in, yeni görevlendirmeden dolayı küskün olduğu öğrenildi.

  AKP kulislerinde dolaşan bilgilere göre, Çelik görevden alındıktan sonra Ankara’nın Haymana İlçesi’nde bulunan çiftlik evine yerleşti. Kendisi ile görüşmek isteyenleri de burada kabul etmeye başladı. Konuşulanlara göre, Çelik’in çiftlik evi, bakan olamayanların yeni adresi haline geldi. Hüseyin Çelik’in, küskünlüğünü gizlemediği ve kendisine ziyarete gelenlere rahatsızlığını ile getirdiği kaydedildi. Çelik’in, yine kendisine ziyaret edenlere bir süre dinleneceğini ve bazı görüşmelerin ardından yol haritasını çizeceğini söylediği de öne sürüldü.

  Taraf

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ