19 Mart 2019 Salı
  İstanbul11 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Film İzlemenin Pratik Yolu
  29 Ekim 2014 Çarşamba 12:15

  Film İzlemenin Pratik Yolu

  Son zamanlarda teknolojininde hızla gelişmesi ile beraber internet kullanımıda aynı doğrultuda yaygın bir hale gelmiştir.

  Son zamanlarda teknolojininde hızla gelişmesi ile beraber internet kullanımıda aynı doğrultuda yaygın bir hale gelmiştir. Birçok insanın elinde artıkı küçük bir bilgisayar yani akıllı telefon bulunmaktadır. Boş zamanlarını artık gerek akıllı telefonlar , gerek tabletlerde internette gezinerek yada birşeyler okuyo, izleyerek geçirmektedir. Bu doğrultuda her sayısı artan web siteleri kurulmuştur. Birçok farklı alanda hizmet veren bu siteler içinde en çok göze çarpanları baglan film izleme siteleridir.

  Her insanın sinemda film izlemek için maddi durumu desteklemeyebilmektedir, bu nedenle insanlar websitelerine yönelmiştir. Fakat yine kullanıcıların bir kısmı internette izlenilen filmlerin hepsinin ücretli olduğu konusunda yanlış bilgiye sahiptir. Ücretle hizme veren sitelerde olduğu gibi , sayısı çok fazla olan ücretsiz içerik sağlayan sitelerde mevcuttur. Hangi yönde tercih yapacağınız yine size bağlıdır. Film izleme sitelerinin içeriği oldukça önemlidir. Çünkü kullanıcıların çoğu buna dikkat etmektedir. İlk olarak istedikleri filmleri sitede bulunup bulunmadığı yani zengin içerikli olup olmadığına dikkat ederler. Aranılan bir film site de mevcut değilse başka bir site izerinden bulunulmaya çalışılır. Sitemizin zengin içeriği bu noktada tatmin edicidir.

  Ayrıca bulunan filmlerinde linkleri çoğu zaman çalışmaz. Belirli aralıklarla yenilenmesi gereken linkler yapılmadığı takdirde filmin izlenmesi olanaksız hale gelir. İstediğiniz çözünürlükteki filmleride her site üzerinden her zaman bulamayabilirsiniz. Sitemizdeki mevcut seçeneklerden ister kotanıza uygun isterseniz yüksek çözünürlükte izleyebilirsiniz. Günümüz teknolojisinin getirdikleri arasında artık televizyonlarında internete bağlanma durumudur. Bir kısım akıllı televizyonlar direk bağlanırken bir kısmını bir kablo yardımıyla bilgisayara bağlayabilmekteyiz artık.

  Çözünürlükte bu nedenle kullanıcılar açısından önemlidir. Büyük ekranda bağlan film izlemek isteyenlerinde bu şekilde tercih seçenekleri bulunmaktadır. İnsanların internetten film izleme nedenleri istedikleri şeyi istedikleri anda yapabilme özgürlüğüdür. Çoğu kullanıcı ile giderken , okula giderken veya yatakta uzanırken artık istedikleri filmleri rahat bir biçimde izkeyebilmektedirler. Evlerinde hiç bir yere gitmeden istedikleri zaman izleyip , durdurup, geri alıp veya tekrardan oynatma seçenekleri internetten baglan bize film izlemeyi daha cazip kılıyor. Sitemizdeki filmlerin güncelliği ile ön planda olması ve kullanıcılarına site içerisinde aradıkları herşeyi kolay bulabilmesi için pratik bir biçimde tasarlanmıştır.

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ