19 Mart 2019 Salı
  İstanbul10 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Gazetecilerle Basına Kapalı IŞİD Toplantısı!
  14 Eylül 2014 Pazar 22:29

  Gazetecilerle Basına Kapalı IŞİD Toplantısı!

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’daki Beylerbeyi Sarayı’nda kendisine yakın gazetelerin temsilcileriyle basına kapalı toplantı yaptı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’daki Beylerbeyi Sarayı’nda kendisine yakın gazetelerin temsilcileriyle basına kapalı toplantı yaptı.

  Medya temsilcileri daha sonra Başbakan Davutoğlu'nun huzuruna çıktı. Toplantıdan IŞİD ile ilgili gelişmelerin konuşulduğu bilgisi sızdı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Beylerbeyi Sarayı’nda bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ve köşe yazarlarıyla toplantı yaptı. Yaklaşık 2.5 saat süren görüşmeye ilişkin Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından açıklama yapılmadı. Ancak ana gündem maddelerinden birinin IŞİD olduğu, toplantıya katılan Akşam Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan tarafından ifade edildi.

  ERDOĞAN KATAR YOLCUSU

  Erdoğan bugün ise resmî ziyaret kapsamında Katar’a gidiyor. Katar, Cumhurbaşkanı seçildikten sonra önce KKTC ve Azerbaycan’a ardından NATO Zirvesi için Galler’in başkenti Cardiff’e giden Erdoğan’ın Ortadoğu’daki önemli müttefiklerinden biri. Katar, aynı zamanda IŞİD’i örgütünü en çok destekleyen ülke olmakla suçlanıyor. Katar Emiri Şeyh Tamim Bin Hamad Al Sani’nin davetlisi olarak bu ülkeye gidecek olan Erdoğan, pazartesi akşamı dönecek.

  İKİNCİ MEDYA BULUŞMASI

  Cumhurbaşakanı Erdoğan'ın ardından Davutoğlu da Beşiktaş Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde bazı gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ile köşe yazarlarını kabul etti.

  Basına kapalı gerçekleşen toplantı saat 17.30 sıralarında başladı. Saat 21.00 sıralarında sona erdi.  Başbakan buradan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Tarabya'daki Huber Köşkü'nde ziyaret etti.

  Taraf

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ