18 Ocak 2019 Cuma
  İstanbul8 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Passoligde büyük skandal!
  02 Kasım 2014 Pazar 22:58

  Passolig'de büyük skandal!

  Uygulamaya girdiğinden bu yana tepkilerin dinmediği Passo Lig'de yeni bir skandal daha patlak verdi. Taraftarların TC kimlik numaralarından, tribünde oturacakları koltuk numaralarına kadar gizli kalması gereken tüm bilgiler Passo Lig'in internet sitesinde

  Tribünlerin boş kalmasının sebebi olarak gösterilen Passolig'de yeni bir skandal ortaya çıktı.

  Tribün terörünün önüne geçmek için hayata geçirilen ancak kullanıma sunulduğu günden itibaren eleştirilerin hedefi olan, Passolig'in internet sitesinde taraftarların gizli kalması gereken bilgileri paylaşıldı.

  Passolig'in internet sitesinde, kombine bilet sahibi taraftarların isimleri ve TC kimlik numaraları açıkça görülüyor. Bu skandal iddiayı gündeme getiren sporseverler, delil olarak Beşiktaş kombinesi olan taraftarların listesini paylaştılar.

  Habertürk'te yayınlanan habere göre de, Passolig'in internet sitesinde Beşiktaş taraftarların isimleri, TC kimlik numaraları ve hatta statta oturdukları koltuk numarasına kadar her şey açıkça görülebiliyor.

  Skandal ile ilgili Passolig'den henüz bir açıklama yapılmadı. İnternet sitesindeki güvenlik açığına tepki büyürken kombine kart sahibi bazı taraftarların Passolig'i dava etmeye hazırlandıkları belirtiliyor.

  ulusalkanal.com.tr

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ