19 Mart 2019 Salı
  İstanbul10 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Sergen Yalçından Tigana İtirafı
  17 Eylül 2014 Çarşamba 00:15

  Sergen Yalçından Tigana İtirafı

  TRT'de yorumculuk yapan Sergen Yalçın, Beşiktaş forması giydiği dönemde teknik direktör Jean Tigana ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı...

  TRT'de yorumculuk yapan Sergen Yalçın, Beşiktaş forması giydiği dönemde teknik direktör Jean Tigana ile arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı...

  TRT Spor 'da yayınlanan ' Futbol Arenası' programının yorumcularından Sergen Yalçın, eski teknik direktörü Jean Tigana ile yaşadığı sorunları canlı yayında paylaştı.

  TRT'den Sergen Yalçın'a aylık 200 bin TL

  Eski milli futbolcu, ''Tigana bir gün beni odasına çağırdı. Gittim bana dediği laf 'Seni teknik direktörlüğe hazırlayacağım' oldu. 'Sen kendi işine bak. Beni hazırlama teknik direktörlüğe' dedim. Bu Fransızlar biraz gururlu oluyor. İş 'ya sen gidersin ya ben giderim' durumuna geldi. 'Sen benden önce gidersin buradan' dedim. Bana 'Platini benim yakın arkadaşım hiç sorun değil. Benim dosyayı hemen birinci sıraya çıkarır. İsterlerse yarın göndersinler' yanıtını verdi. Sen bu adamları Türkiye 'ye kurtarıcı diye getiriyorsun. Bunu da ilk kez anlatıyorum. Ben gidiyor muyum Marsilya'ya hoca olmaya. Sen kimsin?'' ifadelerini kullandı.

  Sergen Yalçın, ''Tigana yine bir gün bana dedi ki 'sen çok yeteneklisin. 'Ben de dedim ki 'onu biliyorum başka bir şey söyle.' Sonra yine 'ben Platini'nin arkasında oynuyordum' dedi. Öyle deyince 'Ben Platini'yi gördüm ama arkasında seni hiç görmedim' dedim.'' diyerek ilginç bir hikayesini daha izleyicilerle paylaştı.

  Kaynak:
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ