19 Mart 2019 Salı
  İstanbul11 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  ÜNAL AYSAL İSTİFA EDECEK Mİ?
  18 Eylül 2014 Perşembe 22:51

  ÜNAL AYSAL İSTİFA EDECEK Mİ?

  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Olağanüstü Divan Kurulu'ndaki konuşmalarından sonra gözler, bugün yapılacak Yönetim Kurulu toplantısına çevrildi...

  Galatasaray'da kritik yönetim kurulu toplantısı bugün Türk Telekom Arena'da gerçekleştirilecek. Başkan Aysal Olağanüstü Divan Kurulu sonrası yönetimdeki isimlerle fikir alışverişinde bulunup görevine devam edip etmeme kararını alacak.

  Kulübün borçlarını ödemek için Gayrimenkul A.Ş'nin kurulmasını öneren sarı kırmızılı kulübün başkanı, Divan Kurulu'nda istediği desteği bulamamıştı. Aynı zamanda basketbol şubesinde de anonim şirketi üzerinden yeni bir yapılandırmaya gitmeyi hedefleyen Aysal, yine beklediği desteğe ulaşamadı. Bunun üzerine Yönetim Kurulu ile görüşeceğini belirten Aysal, yapılacak kritik toplantıda yeni yol haritasını belirleyecek.

  Galatasaray yönetiminde son dönemlerde yaşanan sıkıntılar sıkça konuşulmaya başlandı. Sedat Doğan'ın geçtiğimiz ay verdiği istifa henüz işleme konulmadı. Üstelik geçen sezon da Mehmet Cibara istifa etmiş, ancak başkan Aysal tarafından istifası kabul edilmemişti. Yönetim Kurulu üyeleri arasında meydana gelen tartışmalar başkan Aysal'ın bir süredir rahatsız olduğu konuların başında geliyordu.

  Sarı kırmızılı camiada Ünal Aysal'ın istifasını sunduğu takdirde yenilenmiş bir yönetimle yoluna devam etme ihtimali konuşuluyor.

  Ntv Spor

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ