19 Mart 2019 Salı
  İstanbul11 °C
  Yavuz Sultan Selim Köprüsünün böreği yapıldı
  Erdoğandan 3. Köprü işçilerine ikramiye müjdesi
  Bakan Yıldırım çalışanlarla 3. Köprünün sevincini yaşadı
  Yeni Zelandada özel mülk olan plaj halka açıldı
  Büyük miras davasında son doğru
  Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Yine AKP lideri gibi
  14 Ekim 2014 Salı 00:21

  Yine AKP lideri gibi

  Köşk’e çıktıktan sonra siyasi kimliğini bir türlü bırakamayan Erdoğan, dün de Rize’de babasının adını taşıyan Kaptan Ahmet Erdoğan İmamhatip Lisesi’nin açılışında yine AKP lideri gibi konuştu.Al birini vur diğerine...

  Köşk’e çıktıktan sonra siyasi kimliğini bir türlü bırakamayan Erdoğan, dün de Rize’de babasının adını taşıyan Kaptan Ahmet Erdoğan İmamhatip Lisesi’nin açılışında yine AKP lideri gibi konuştu.
  Al birini vur diğerine...


  CHP ve HDP’yi eleştiren Erdoğan, “Al birini vur diğerine. Bunların birbirinden farkı yok. İnanın bunların millet diye bayrak diye devlet diye bir derdi yok. Bunların tek derdi var, karıştırmak” dedi.

  Erdoğan yine
  AKP lideri gibi
  Tayyip Erdoğan, Rize’de babasının adını taşıyan Güneysu Kaptan Ahmet Erdoğan İmamhatip Lisesi’nin açılışında yine AKP Genel Başkanı gibi konuşup CHPve HDP’yi eleştirdi. Türkiye’nin kalkınmasını hazmedemeyenlerin olduğunu söyleyen Erdoğan,  şöyle dedi: “Suriye, Irak’a girmek için tezkere müracaatında bulunan hükümete parlamentoda destek vermeyeceksin, bir tanesi de diyecek ki sadece Kobani için bir tezkere hazırlayalım. Al birini vur diğerine, hiç bunların birbirinden farkı yok. İnanın bunların millet diye bayrak diye devlet diye bir derdi yok. Bunların tek derdi var, karıştırmak. El vicdan derler, el insaf derler. Yahu 10 yıl önce şu Güneydoğu’da şöyle bir dolaşalım, bir tane doğru dürüst havalimanı mı vardı? Kars’ta, Ağrı’da, Muş’ta doğru dürüst havalimanı mı vardı? Hakkari’de havalimanı yapıyoruz, her gün müteahhidin iş makinalarını yakarlar. Tehdit ederler, durmadan müteahhit değiştiriliyor. Biz bu kadar kararlılık içerisindeyken bunların yaptığı bir taraftan dağa adam kaçıracaksın, yatırımları durdurmaya çalışacaksın, bir taraftan da diyeceksin ki bunlar Kürtleri ihmal ediyor. Kürtleri ihmal eden sizsiniz.” Türkiye’nin vandalların, yağmacıların çarkına katılacak bir ülke olmadığını belirten Erdoğan, “Biz böyle nice tuzağa maruz kaldık. Bunların her birini millet olarak bozmayı başardık. Askerimiz, polisimiz, istihbaratımız ve yargı mensuplarımız hesap sormak için fedakarca çalışıyorlar. Bingöl’de polislerimize alçakça saldıranlar anında ölü yakalandılar” dedi.

  Yeniçağ

  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  ANALİZ